Sonia Biszczak

Psycholog, psychodietetyk • Specjalista w zakresie trudności żywieniowych • Certyfikowany Praktyk metody Kids’ Skills • Certyfikowany Trener TUS •

Ukończyła Uniwersytet SWPS, filia w Poznaniu – mgr psycholog ze specjalnością kliniczna. Otrzymała uprawnia pedagogiczne do pracy z dziećmi w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Uzyskała tytuł psychodietetyka w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Aktualnie jest w trakcie Studium leczenia zaburzeń odżywiania w Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania

 

Jest specjalistą w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Podczas pracy, inspirację czerpie z różnych nurtów terapeutycznych, zwłaszcza psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Swoje kompetencje ciągle poszerza, biorąc udział w licznych szkoleniach.

Pracuje z klientami nad sferą psychologiczną w radzeniu sobie z lękami, niskim poczuciu własnej wartości, trudnym zachowaniem oraz negatywnymi myślami. Specjalizuje się również w pracy z dziećmi zwanymi ,,niejadkami”, zaburzeniami odżywiania, oraz problemami z utrzymaniem prawidłowej wagi.

Pracowała w żłobku, przedszkolu i szkole Montessori jako psycholog – terapeuta.
Swoją wiedze i praktykę zawodową poszerza, pracując w trzech centrach psychoterapii.

W Centrum Rozwoju Aperio zajmuje się terapią psychologiczną oraz psychodietetyczną. Pracuje z dziećmi i młodzieżą nad sferą psychologiczną oraz związaną z odżywianiem, wykorzystując narzędzia z terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Przyjmuje dzieci przedszkolne, młodzież szkolną oraz dorosłych. 

Sonia Biszczak psycholog

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Rejestracja
ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz
budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec

Poniedziałek – Piątek 10:00 – 20:00

centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą płatniczą

Psycholog dziecięcy kalisz
Psycholog dziecięcy kalisz
Rejestracja

+48 729 887 370

ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz

z budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00

centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą

Dla wygody i bezpieczeństwa wprowadziliśmy możliwość płatności kartą płatniczą

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Top