Joanna Lizut

Psycholog • Psychoterapeuta • Doradca zawodowy

Ukończyła studia psychologiczne w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Podczas pedagogicznych studiów podyplomowych zdobyła kwalifikacje uprawniające do pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest także certyfikowanym doradcą zawodowym i pomaga młodzieży w wyborze dalszej drogi edukacyjno- zawodowej. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej gdzie kształciła się w kierunku Terapii Systemowej i pracy z rodzinami. Do pracy z dziećmi i młodzieżą wykorzystuje także techniki terapii poznawczo- behawioralnej poznane podczas Szkolenia w Terapii Poznawczo Behawioralnej Zaburzeń Dzieci i Młodzieży. Jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki.

W pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami wykorzystuje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte m. in. w pracy z osobami niepełnosprawnymi, w szkołach na stanowisku psychologa szkolnego, w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. W swojej pracy zawodowej korzysta z wiedzy i umiejętności zdobytych podczas licznych kursów i szkoleń doskonalących warsztat pracy. Obecnie jako pracownik Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej współpracuje z wieloma przedszkolami, szkołami i palcówkami, diagnozuje, udziela porad i konsultacji oraz prowadzi terapię dzieci i młodzieży oraz rodzin. Prowadzi liczne warsztaty i prelekcje dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Wspiera także dzieci oraz młodzież na stanowisku psychologa szkolnego.

W Centrum Rozwoju Aperio pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami z wykorzystaniem metod terapii poznawczo- behawioralnej oraz terapii systemowej. Każdą zgłaszającą się osobę traktuje indywidualnie, dostosowując formy i metody pracy do możliwości i potrzeb pacjenta, stosując się do zasad etyki zawodowej.

 

Psycholog dzieci kalisz

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Rejestracja
ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz
budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec

Poniedziałek – Piątek 10:00 – 20:00

centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą płatniczą

Psycholog dziecięcy kalisz
Psycholog dziecięcy kalisz
Rejestracja

+48 502 632 499

ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz

z budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00

centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą

Dla wygody i bezpieczeństwa wprowadziliśmy możliwość płatności kartą płatniczą

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Top