Magdalena Bryła

Psycholog • Psychotraumatolog • Pedagog


Psycholog Magdalena Bryła

Jestem absolwentką studiów magisterskich Pedagogika w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i arteterapii na UAM w Poznaniu. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej i Opiekuńczo – Wychowawczej na Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno- Menedżerskiej ,, Millenium”. Dokształcałam się również w zakresie Oligofrenopedagogiki w ZDZ Centrum Kształcenia w Kaliszu.


Obecnie jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia, specjalność psychologia rodziny na Collegium Humanum. Ukończyłam podyplomowe studia kwalifikacyjne na kierunku Psychotraumatologia. Obyłam kurs podstawowy w zakresie TSR w centrum CTSR. Obecnie jestem w trakcie szkolenia zaawansowanego TSR, które ukończę w sierpniu 2023 roku.


DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Praca z dziećmi i młodzieżą nie jest mi obca, ponieważ przez wiele lat pracowałam w szkole. Zajmowałam się do tej pory wsparciem uczniów z trudnościami szkolnymi, organizacją kształcenia specjalnego dla uczniów z orzeczeniem. Pracowałam z uczniem z afazją, niepełnosprawnością intelektualną oraz z uczniami ze spektrum autyzmu. Posiadam duże sukcesy w motywowaniu uczniów do osiągnięcia ich najwyższego potencjału. W pracy szkolnej zajmowałam się także wsparciem w obszarze samooceny, poczucia własnej wartości oraz radzenia sobie ze stresem. Od września podejmuję pracę w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kaliszu, gdzie odbyłam praktyki podczas trwania studiów na kierunku psychologia.


Jestem empatyczna i cierpliwa, posiadam szeroką wiedzę z zakresu psychologii, diagnozowania terapii i udzielania wsparcia. W swoim rozwoju zawodowym skupiam się mocno na obszarach poświęconych rozwojowi oraz problemom dzieci i młodzieży. Prywatnie jestem mamą trójki synów w wieku 15, 14 i 7 lat.

Magdalena Bryła psycholog dzieci

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Rejestracja

+48 729 887 370

ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz

z budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00

centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą

Dla wygody i bezpieczeństwa wprowadziliśmy możliwość płatności kartą płatniczą

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Rejestracja
ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz
budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 20:00
centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą płatniczą

Psycholog dziecięcy kalisz
Psycholog dziecięcy kalisz

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Top