APERIO

Centrum Rozwoju APERIO

Praca dla psychologa/pedagoga / logopedy / terapeuty SI Kalisz

POSZUKUJEMY
Psychologa/Pedagoga/Logopedy/Terapeuty SI

 Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe z tytułem magistra

Doświadczenie w pracy terapeutycznej

 Zadania:

Prowadzenie terapii z dziećmi i młodzieżą zgodnie z wykształceniem

Praca z rodzicami w trakcie procesu terapeutycznego

Współpraca w zespole terapeutycznym

 Oferujemy:

Elastyczne formy zatrudnienia

Atrakcyjne warunki finansowe zgodnie z poziomem doświadczenia

Elastyczny czas pracy

Możliwość pracy on line

Dogodne warunki pracy

Współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży

Dużą liczbę pacjentów

CV prosimy przesyła na adres mailowy:

Dołącz do nas już dzisiaj!

Krzysztof Osiński Dyrektor Zarządzający Aperio Kalisz

Jesteśmy elastyczni co do formy i zakresu współpracy – oferujemy wsparcie doświadczonego zespołu. Jeżeli chcesz rozwijać się z nami, wyślij CV na adres centrum@aperio.kalisz.pl.

Z poważaniem,

Krzysztof Osiński

Dyrektor Zarządzający