Magdalena Małecka

Logopeda  •  Terapeuta pedagogiczny  •  Specjalista w zakresie diagnozy i terapii zabirzeń ze spektrum autyzmu 


 

Logopeda z wieloletnim stażem pracy, od początku pracy zawodowej związana z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Kaliszu.

Absolwentka Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, na którym ukończyła 5- cio letnie studia magisterskie na kierunku Logopedia. Specjalista w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń ze spektrum autyzmu, ukończyła studia podyplomowe w tym kierunku. Terapeuta pedagogiczny. Członek zespołu diagnostyczno – terapeutycznego osób z zaburzeniami neurologicznymi w kaliskiej placówce podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy z dziećmi z rożnego rodzaju zaburzeniami mowy, opóźnionym rozwojem mowy, niedokształceniem mowy o typie afazji, zaburzeniami ze spektrum autyzmu i innymi zaburzeniami komunikacji językowej. Współwłaściciel niepublicznej szkoły podstawowej dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Autorka cyklu pomocy terapeutycznych o tematyce logopedycznej „Ćwicz z logopedą” – w tym  książek „Rymowanki logopedyczne” wydawnictwa Martel, które ukazały się pod patronatem TVP abc, Forum Logopedy, miasto dzieciom, logopeda.pl, głos pedagogiczny, pracownia logopedy oraz qlturka.pl.

Praca  przynosi jej wiele radości a logopedia stała się jej pasją. W trosce o wysoki poziom świadczonych usług ciągle podnosi kwalifikacji zawodowe dążąc do ciągłego podnoszenia skuteczności metod i form udzielanej pomocy.

W pracy wykorzystuje zarówno tradycyjne jak i niekonwencjonalne metody w zależności od potrzeb procesu terapeutycznego, w tym metody stymulacji językowej i oddziaływania polisensorycznego.

Każdy nawet bardzo mały postęp w prowadzonej  terapii logopedycznej przynosi jej ogromną radość i daje satysfakcję, a odnoszone sukcesy powodują, że stara się jeszcze bardziej angażować w wykonywaną pracę, mając jeszcze większe pokłady energii  oraz chęci do podejmowania nowych zadań i kolejnych wyzwań.

W Centrum Rozwoju Aperio zajmuje się praca z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, różnego rodzaju zaburzeniami mowy, niedokształceniem mowy o typie afazji, zaburzeniami ze spektrum autyzmu i innymi zaburzeniami komunikacji językowej. 

Logopeda dzieci kalisz

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Centrum Rozwoju APERIO

kontakt

Rejestracja
ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz
budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec

Poniedziałek – Piątek 10:00 – 20:00

centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą płatniczą

Psycholog dziecięcy kalisz
Psycholog dziecięcy kalisz
Rejestracja

+48 502 632 499

ul. Armii Krajowej 35, 62-800 Kalisz

z budynek Piekarni Olszyna na osiedlu Dobrzec

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00

centrum@aperio.kalisz.pl

Możliwość płatności kartą

Dla wygody i bezpieczeństwa wprowadziliśmy możliwość płatności kartą płatniczą

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Copyright © 2022 Centrum Rozwoju APERIO

Top