Małgorzata Gałęzka

Małgorzata Gałęzka

Dietetyk, certyfikowany specjalista medycyny naturalnej oraz ziołolecznictwa i suplementacji.
Magister dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Ukończyła 5-letnie studia na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym na Wydziale Żywności i Żywienia Człowieka z oceną bardzo dobrą oraz dodatkowo 5- letnie studnia na kierunku kosmetologia i odnowa biologiczna w sporcie.

Jest certyfikowanym specjalistą medycyny naturalnej oraz ziołolecznictwa i suplementacji z wieloletnim doświadczeniem w różnych jednostkach chorobowych. 

Ukończyła roczny kurs medycyny naturalnej św. Hildegardy w Warszawie.

Ponadto kończyła wiele kursów, szkoleń i konferencji m.in z zakresu dietetyki klinicznej, diety wegańskiej, wegetariańskiej, witariańskiej, coachingu, zaburzeń odżywiania, psychodietetyki, diagnostyki laboratoryjnej, niedoborów pokarmowych i wiele innych.

Jeste wieloletnią weganką i ogromną propagatorką diety opartej na nieprzetworzonej żywności roślinnej dostosowanej dla dzieci, kobiet w ciąży oraz osób dorosłych i seniorów.

Dla osób zainteresowanych plan żywieniowy uzupełnia o porady dotyczące aktywności fizycznej, ponieważ sama czynnie uprawia sport – jogę, pilates, ćwiczenia siłowe, bieganie, sporty walki. 

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie dostosowując plan żywieniowy do jego preferencji, możliwości finansowych oraz umiejętności kulinarnych. 

Zakres usług:

– konsultacje dietetyczne dla osób zdrowych i chorych

– indywidualne plany żywieniowe dostosowane do każdej jednostki chorobowej

– poradnictwo żywieniowe w celu propagowania zdrowego żywienia

– testy na nietoleracje pokarmowe i jadłospisy eliminacyjne

– analiza wyników badań

– jadłospisy na dzieci i kobiet w ciąży

– jadłospisy na osób aktywnych fizycznie

– jadłospisy dla witarian, wegan i wegetarian

– analiza aktualnego sposobu żywienia

– indywidualny dobór kuracji ziołowych oraz suplementacji naturalnej

– badanie składu ciała ( poziomu tkanki tłuszczowej,  zatrzymywania wody metabolicznej, wieku metabolicznego)

NOWOŚĆ – kompleksowe badanie przy użyciu najnowszego analizatora magnetyczno – kwantowo rezonansowego Quantum niedoboru wszystkich składników odżywczych, witamin i składników mineralnych, enzymów trawiennych, poziomu metali, ciężkich, pestycydów oraz zakwaszenia organizmu